Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w warsztatach fotograficznych, które są częścią projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą „Skarby Kościoła Pokoju”. Uczestnicy warsztatów poznali historię fotografii począwszy od camera obscura aż do fotografii cyfrowej. Następnie pan Leszek Sulik fotografik, który prowadził zajęcia, zapoznał nas z zasadami robienia dobrych zdjęć.  Ciekawym doświadczeniem były ćwiczenia w zabytkowych wnętrzach Kościoła Pokoju. Mogliśmy robić zdjęcia nie tylko tam gdzie wstęp mają turyści, ale zaprowadzono nas do miejsc niedostępnych dla zwiedzających. Wnętrze odnawianego kościoła a szczególnie jego zakamarki były nie lada wyzwaniem dla fotografujących, którzy starali się w ciekawy sposób uwiecznić całość i szczegóły tworzące klimat tego zabytku wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W ostatniej części warsztatów uczestnicy uczyli się jak poprawiać i „wywoływać” zdjęcia we współczesnej ciemni fotograficznej, czyli w programie komputerowym. Dziękujemy organizatorom za owocnie ciekawie spędzony czas.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II