9 lutego policjanci z naszej gminy pan Robert Zwardoń oraz Tomasz Ćwikła przeprowadzili dla uczniów klas IV warsztaty „Bezpieczeństwo w sieci”. Uczniowie obejrzeli bardzo ciekawe i zmuszające do refleksji filmiki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu m.in „Dobry żart”, „Komputeromania”, „Małe zdjęcie – DUŻY problem” , „Znajomi – nieznajomi”.
Z ogromnym zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach oraz odpowiadali na pytania zadawane przez policjantów, wynosząc z nich wiele cennych informacji. Dodatkowo uczniowie otrzymali ulotki z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci.