Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy chcą sprawić miłą niespodziankę tym, których lubią, szanują lub kochają. W związku z dniem Świętego Walentego klasa IV b uruchomiła Szkolną Pocztę Walentynkową. Każdy miał okazję wrzucić miłe kartki do walentynkowej skrzynki znajdującej się na szkolnym korytarzu. Następnie walentynki zostały odpowiednio rozdzielone z pomocą Pani Weroniki Ochman i  dziś – 14 lutego dostarczone do wszystkich adresatów przez naszych walentynkowych listonoszy. Zaskoczenie, a nawet wzruszenie niektórych adresatów było duże, ale na pewno wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane walentynki.

Patrycja Pasternak