Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Jaworzyńscy uczniowie  w ramach konkursu „Klasa Ekomaniaków”, przeprowadzili zbiórkę karmy  dla psów i kotów, przebywających w schronisku w Świdnicy. Po raz  kolejny uczniowie udowodnili, że można na nich liczyć, ofiarowali zwierzętom  675,43 kg karmy,26 zabawek,31 kocy,6 misek,4 smycze. Uczniowie z ulicy Mickiewicza zebrali 479,72 kg, z Jana Pawła II 215,71kg. W środę w Dniu Św. Walentego   grupa  wolontariuszy wraz z opiekunami – Jolanta Sołtys, Krzysztof Sołtys, Marcin Jędras ,odwiedzili schronisko. W  trakcie  pobytu uczniowie przekazali karmę i zwiedzili obiekt . Uczestniczyli  również w pogadance na temat funkcjonowania placówki oraz  dowiedzieli się jak zostać  wolontariuszem. Organizatorzy  akcji dziękują uczniom, rodzicom i wychowawcom  za udział w akcji i dar serca.  Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich do pomocy zwierzętom w formie wolontariatu bądź adopcji.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II