Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Czytanie książek może być najpiękniejszą przygodą w naszym życiu. Książki rozwijają wyobraźnię, wzbogacają język i słownictwo, dostarczają rozrywki i emocji. Wiedzą o tym również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, którzy wzięli udział w walentynkowej akcji „Zakochani w książkach.”

Akcja polegała na zrobieniu sobie zdjęcia z ulubioną książką lub z tą, którą aktualnie czytamy, aby zachęcić innych do jej przeczytania i pokazać, że czytanie to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Wśród ulubionych książek nie zabrakło „Ani z Zielonego Wzgórza”, „Hobbita”, „Chłopców z Placu Broni” czy “Opowieści z Narnii”. 
Serdecznie dziękujemy za zdjęcia i udział w akcji. Uczestnikom gratulujemy pasji oraz zaangażowania. Po powrocie do szkoły, na wszystkich czekać będzie słodki prezent. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, zainspirowania się i codziennego czytania. Jak powiedział Umberto Eco: „Kto czyta książki, żyje podwójnie.” 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II