14  lutego odbyła się dyskoteka Walentynkowa dla klas   V-VIII. W  Dzień Świętego Walentego  krążyła  po  szkole Poczta Walentynkowa przez którą przekazywaliśmy sobie miłe słówka i życzenia . Dzień zakochanych to też dzień uprzejmości i życzliwości do siebie.

A na dyskotece… zabawa, tańce, atmosfera naprawdę miła. Wszyscy uczniowie, którzy byli na dyskotece na pewno będą miło wspominać ten wieczór. Dziewczęta z klasy 6c i 8a podkreśliły swoim czerwonym strojem nastrój imprezy . Dziękujemy świetnym DJ’s:  Antkowi, Kubie, Damianowi i  Sławkowi za zorganizowanie muzyki i zabaw w trakcie dyskoteki.  Zapraszamy do galerii.