Nabór – klasy VIII

W końcu nadszedł l ten długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wakacje!

Dzisiaj skończył się rok szkolny 2017/2018. Dzieci  z utęsknieniem go wypatrywały i w końcu jest.

Wszystkim uczniom, którzy są zadowoleni ze swoich osiągnięć serdecznie gratulujemy,  natomiast tym ambitnym, którzy czują niedosyt życzymy refleksji i powrotu do obowiązków od września ze zdwojoną siłą.

Dziękując za współpracę Rodzicom i Nauczycielom życzymy wszystkim spełnionych wakacji, zasłużonego odpoczynku, zaczerpnięcia sił i… wyspania się. Bo od września znowu zadzwoni budzik o szóstej rano…

Wracajcie do nas od września, a absolwenci niech zdobywają szlify w szkołach średnich. Szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!!!

Zakończenie roku klas I-III

Zakończenie roku klas IV-VII i II kl. gimnazjum