Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W ramach projektu unijnego „Szkoła z Kluczem” grupa gimnazjalistów spędziła sobotę we Wrocławiu. Najpierw udaliśmy się do Hydropolis, gdzie pod kierunkiem przewodnika pogłębialiśmy wiedzę o wodzie. Dowiedzieliśmy się jak powstała woda na Ziemi, jakie organizmy żyją w najgłębszych miejscach oceanów, poznaliśmy historię inżynierii wodnej. Na koniec udaliśmy się do strefy relaksu, gdzie odpoczywaliśmy na świetlistych leżakach, oglądając wschód Księżyca nad fantastyczną plażą. Drugą część wycieczki spędziliśmy w Hali Stulecia, gdzie zwiedzaliśmy wystawę minerałów i skamieniałości. Na wystawie można było zobaczyć dowody bezpośredniej ewolucji w postaci skamieniałości między innymi trylobitów i amonitów oraz wiele przepięknych okazów minerałów z całego świata.

Dzień wcześniej uczniowie wzięli udział w spotkaniu z p. Bolesławem Grabowskim, geografem i podróżnikiem. Wysłuchaliśmy ciekawej prelekcji na temat Kaukazu, Gruzji i Armenii.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II