Już niedługo w każdym domu otworzymy pudełka. Jakie? Przyniesione ze strychu i piwnic, takie które otwiera się tylko raz w  roku, a nich……..bombki!!! Czy zawieszając je na drzewku zastanawiacie się jak powstają? Miały okazję dowiedzieć się tego i zobaczyć na własne oczy  dzieci z klas 1b,1c i 2c podczas wycieczki do Fabryki Ozdób Świątecznych w Złotoryi.

Dzieci miały okazję, nie tylko zobaczyć  jak w sposób tradycyjny, od wielu lat powstają ozdoby świąteczne, ale również zaprojektować i samodzielnie wykonać podczas warsztatów swoją niepowtarzalną bombkę, która w tym roku po raz pierwszy zawiśnie u nich w domu na pięknie ubranej choince. Nie mniejszą frajdą jak malowanie bombek był ich zakup w sklepie. Wszystkim zawirowało w głowach od nadmiaru wzorów, kolorów i podejmowanych decyzji: która ładniejsza, tańsza czy będzie się podobać?  Decyzje nie były łatwe, ale wszyscy wyszli ze sklepu bardzo dumni ze swoich zakupów. Już niedługo bombki zawisną na drzewkach w naszych domach, bo ten magiczny czas świąt zbliża się wielkimi krokami. Życzymy Wam wiele radości i mnóstwa wzruszających wspomnień podczas otwierania kolejnych  pudełek z BOMBKAMI!