Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Już niedługo w każdym domu otworzymy pudełka. Jakie? Przyniesione ze strychu i piwnic, takie które otwiera się tylko raz w  roku, a nich……..bombki!!! Czy zawieszając je na drzewku zastanawiacie się jak powstają? Miały okazję dowiedzieć się tego i zobaczyć na własne oczy  dzieci z klas 1b,1c i 2c podczas wycieczki do Fabryki Ozdób Świątecznych w Złotoryi.

Dzieci miały okazję, nie tylko zobaczyć  jak w sposób tradycyjny, od wielu lat powstają ozdoby świąteczne, ale również zaprojektować i samodzielnie wykonać podczas warsztatów swoją niepowtarzalną bombkę, która w tym roku po raz pierwszy zawiśnie u nich w domu na pięknie ubranej choince. Nie mniejszą frajdą jak malowanie bombek był ich zakup w sklepie. Wszystkim zawirowało w głowach od nadmiaru wzorów, kolorów i podejmowanych decyzji: która ładniejsza, tańsza czy będzie się podobać?  Decyzje nie były łatwe, ale wszyscy wyszli ze sklepu bardzo dumni ze swoich zakupów. Już niedługo bombki zawisną na drzewkach w naszych domach, bo ten magiczny czas świąt zbliża się wielkimi krokami. Życzymy Wam wiele radości i mnóstwa wzruszających wspomnień podczas otwierania kolejnych  pudełek z BOMBKAMI!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II