Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 07.12.2019 r. w Jaworzynie Śląskiej po raz pierwszy odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Volleymania Dolny Śląsk. Turniej został zorganizowany w wybudowanej niedawno i oddanej do użytku nowej hali sportowej. Rywalizowało ze sobą osiem ośrodków siatkarskich w trzech kategoriach „czwórek” – klasy szóste szkoły podstawowej, „trójek” – klasy piąte oraz „dwójek” – klasy czwarte. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej wspólnie z fundacją Volley Wrocław oraz przy wsparciu finansowym Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karolinka” Jaworzyna Śląska. Turniej otworzyła pani Joanna Bartczak wicedyrektor SP w Jaworzynie Śląskiej, pan Karol Maksymiuk przedstawił sprawy organizacyjne i zanim rozpoczęliśmy nasze siatkarskie zmagania, które trwały pięć godzin,  wystąpiły jeszcze jaworzyńskie mażoretki – zespół Fart.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów „dwójek” siatkarskich, 3 „trójek” oraz 7 „czwórek”, a oto klasyfikacja:

– w kategorii „4”  zwyciężyły Bielany Wrocławskie przed Miękinią, III miejsce zdobyły Janowice Wielkie.  Nasze reprezentantki doświadczyły u siebie goryczy porażki zajmując dopiero 6 miejsce. Cieszy nawiązana walka, mecze na przewagi, smucą zbyt liczne błędy i chęć szybkiego zdobywania punktów.

– w kategorii „3” najlepsze okazały się Janowice Wielkie, II miejsce dla gospodyń z Jaworzyny Śląskiej, III miejsce Miękinia.

– w kategorii  „2” zwyciężyły zawodniczki Wałbrzych 2, II miejsce przypadło Miękini 2,  trzecie Kamiennej Górze 1.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za włożony trud w organizację turnieju: pracownikom hali sportowej, zaangażowanym nauczycielom, pani pielęgniarce, rodzicom za słodki poczestunek oraz młodzieży szkolnej, która pełniła rolę sędziów wolontariuszy na naszej imprezie.

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II