Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Ponowne zwycięstwo w Żarowie, tym razem reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej zajęła I miejsce w VI Sylwestrowym Turnieju Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych. Zawody rozegrane zostały 13 grudnia 2017r. w Hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Chłopcy spisali się bardzo dobrze, stworzyli całkiem ciekawe widowisko sportowe. Dobra zespołowa gra, szybko rozgrywane akcje, dokładne podania  zakończone celnymi rzutami do bramki przyniosły sukces. Reprezentowali nas: M. Charytanowicz, T. Janes, P. Radziszewski, A. Rogalski, P. Cichocki, B. Górski, M.Koźlik, A. Richtszajd, Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie. Transport opłacono z dotacji Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II