Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Zwycięstwo w Żarowie. Dnia 01 grudnia 2017 r. odbyły się międzyszkolne zawody: VI Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Katarzyna Hajduk, Julia Wojtal, Agata Papierz, Maja Łomańska, Marta Więcław, Aleksandra Cichocka, Aleksandra Rybka, Wiktoria Nizio, Kinga Mentel, Magdalena Dobroń, Natalia Hajduk oraz Małgorzata Brońska, zajęła I miejsce. Dziewczyny wygrały wszystkie mecze, choć z Żarowem nie było łatwo, tylko jednobramkowe  zwycięstwo. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Katarzyna Hajduk. Serdecznie gratulujemy dobrej sportowej rywalizacji.

Transport opłacony został ze środków Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II