Nabór – klasy VIII

W dniu 19.02.2019r.  na holu szkolnym odbyło się spotkanie młodych artystów – autorów pięknych kartek walentynkowych zgłoszonych do szkolnego konkursu  zorganizowanego przez Panią P.Pasternak. Podczas spotkania, oficjalnie ogłoszone zostały wyniki, a laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody. Wszystkie prace zostały umieszczone na dużej tablicy, którą można podziwiać na korytarzu szkolnym. Zwycięzcą gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

A o to laureaci konkursu:

I miejsce: Szymon Smoter z kl. I b

II miejsce: Aleksandra Byczko z klasy II a