Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 19.02.2019r.  na holu szkolnym odbyło się spotkanie młodych artystów – autorów pięknych kartek walentynkowych zgłoszonych do szkolnego konkursu  zorganizowanego przez Panią P.Pasternak. Podczas spotkania, oficjalnie ogłoszone zostały wyniki, a laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody. Wszystkie prace zostały umieszczone na dużej tablicy, którą można podziwiać na korytarzu szkolnym. Zwycięzcą gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

A o to laureaci konkursu:

I miejsce: Szymon Smoter z kl. I b

II miejsce: Aleksandra Byczko z klasy II a

III: miejsce: Julia Prędecka z kl. II a

Opracowała: P.Pasternak

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II