Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 20.05.2018r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2018, w którym wzięło udział ok. 100 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska . W kategorii „2” zgłosiło się 14 zespołów,  w kategorii „3” 8 , a w kategorii „4” 5 zespołów. Zostały rozegrane 82 mecze. Jaworzynę Śląską reprezentowały: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Maja Łomańska, Magdalena Dobroń, Wiktoria Nizio, Marta Więcław, Natalia Hajduk, Małgorzata Brońska, Julia Fudali, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska, Anna Maria Michalska oraz Wiktoria Wardziak.

Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został zdrowy posiłek.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II