Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Realizując zadanie publiczne „Szkolenie sportowe, rozwój i popularyzacja kultury fizycznej dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” zorganizowany został Gminny Turniej Piłki Siatkowej „Trójki Siatkarskie” w hali widowiskowo – sportowej w Jaworzynie Śląskiej. Zawody rozegrano dnia 19.11.20 r.”. Wystartowało 7 trójek, w imprezie uczestniczyli uczniowie ze szkół: SP Jaworzyna Śląska oraz SP Stary Jaworów. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, bez podziału na kategorię dziewcząt i chłopców, także było trochę grania i uczniowie mogli przez trzy godziny doskonalić swoje umiejętności gry w piłkę siatkową.

Klasyfikacja po turnieju:

I miejsceNatalia Hajduk, Anna Maria Michalska, Oliwia Janiszewska

II miejsce – Natalia Palimąka, Oliwia Uszyńska, Sułek Zofia

III miejsce zdobyła trójka mieszana – Bartosz Karpiński, Hanna Sułek i Jędrzejczyk Kamila. Jedyny zwycięski chłopak w tych zawodach. Wygląda na to, że w siatkówkę w Jaworzynie Śląskiej lepiej grają dziewczyny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.

Nagrody ufundowane zostały z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

Turniej zorganizowali nauczyciele: Aneta Kiszczyszyn,  Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł oraz zdjęcia Monika Siwiak

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II