Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 28.09.2019 r. w hali GOSiR przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze odbył się pierwszy w sezonie 2019/2020 turniej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk.

Jaworzynę Śląską reprezentowały „czwórki siatkarskie” Kamila Kołtunowicz, Hanna Sułek, Hanna Pałeczka, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz Kalina Pawlaczyk. Dziewczyny miały sporo radości w fazie grupowej, gdzie na cztery rozegrane mecze wygrały trzy z Ząbkowicami Śląskimi, Obornikami i Brzegiem Dolnym, jeden mecz przegrały z Miękinią i weszły do fazy prim rozgrywek z drugiego miejsca w grupie. W dalszych rozgrywkach przegrały trzy mecze, jeden wygrały zajmując ostatecznie 8 miejsce na 15 zespołów.
Turniej otworzył i zamknął trener główny Volleymanii Dolny Śląsk Karol Maksymiuk. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został również zdrowy posiłek.
Organizator: MLKS Echo Twardogóra
Współorganizator: Fundacja Volley Wrocław, Urząd Marszałkowski Dolny Śląsk
Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II