Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W minioną  środę, 14.11.2018r., na sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza 9 odbył się I Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Gościliśmy dwie reprezentacje ze Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie z opiekunami –  panem dyrektorem Maciejem Plenclerem oraz panią Adą Jędras, oraz reprezentację z Pastuchowa z nauczycielem wychowania fizycznego – panem Pawłem Kuklińskim. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Jaworzyna Śląska1 oraz Jaworzyna Śląska2. Opiekę nad zespołami sprawowała pani Aneta Kiszczyszyn. Zawody rozpoczął dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, pan Krzysztof Sołtys. Pan dyrektor  przywitał serdecznie wszystkich uczestników imprezy, życząc jednocześnie dobrej sportowej rywalizacji, wyśmienitej zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. Nagrody: puchary, medale, dyplomy oraz statuetkę najlepszej zawodniczki zakupiono z dotacji Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Po rozegraniu  meczy systemem „każdy z każdym” rozgrywki zakończyły się następująco:

I   miejsce  – Jaworzyna Śląska 1

II  miejsce – Stary Jaworów1

III miejsce- Jaworzyna Śląska 2

IV miejsce – Pastuchów

V  miejsce – Stary Jaworów2

Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Katarzyna Hajduk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej rywalizacji.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II