W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole po raz szósty odbył się TURNIEJ „BLOKUSA”

Rozgrywki przebiegały niezwykle dynamicznie i były bardzo interesujące. Każdy z graczy otrzymywał taki sam zestaw klocków – oczywiście w innym kolorze. Zadanie było proste – pozbyć się jak największej liczby swoich klocków. Zasada generalnie była jedna – kolejne elementy musiały stykać się rogiem z przynajmniej jednym naszym elementem. Pod żadnym pozorem nie można było  połączyć klocków jednego koloru, tak aby stykały się ścianami.
W maju i czerwcu 64 uczniów z naszej szkoły zmagało się między sobą.

6 czerwca odbył się finał do którego zakwalifikowali się: Oliwier Pająk, Kinga Bielat, Jakub Lewicki i Wiktoria Kluzek.

Jednak najlepszymi graczami okazali się:

I MIEJSCE      Wiktoria Kluzek klasa 3b

II MIEJSCE     Jakub Lewicki klasa 3a

III MIEJSCE   Kinga Bielat klasa 3a

 

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.