Dnia 04 czerwca 2018r. rozegrany został na sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza Indywidualny Szkolny Turniej Badmintona osobno w kategorii chłopców i dziewcząt. Turniej rozegrano o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w Roku Szkolnym 2017/2018 . W kategorii chłopców rozegrano systemem „każdy z każdym”, w kategorii dziewcząt „do dwóch przegranych”.

Klasyfikacja męska:

I miejsce – Ksawier Okarmus – zdobył statuetkę najlepszego zawodnika,

II miejsce – Michał Charytanowicz,

III miejsce – Tomek Janes,

IV miejsce – Adrian Rogalski.

 

Klasyfikacja żeńska:

I miejsce – Katarzyna Hajduk – zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki,

II miejsce – Natalia Hajduk,

III miejsce – Marta Więcław,

IV miejsce – Małgorzata Brońska

 

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji.