Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W piątek 26 października 2018 w powiecie świdnickim odbyły się zintegrowane ćwiczenia służb mundurowych. W scenariuszu ćwiczeń ważny epizod rozegrał się w naszej szkole. O godzinie 9.55 do budynku wtargnęli zamaskowani bandyci, którzy strzałami z broni automatycznej i granatami hukowymi sterroryzowali pracowników i zabarykadowali się w sekretariacie.Dalej akcja potoczyła się jak w sensacyjnym filmie.

Napastnicy wzięli dyrektora jako zakładnika. Przystąpiono do ewakuacji uczniów, powiadomiono policję i straż pożarną. Rozpoczęły się negocjacje z terrorystami. Napastnicy zażądali helikoptera. W trakcie wyjścia z budynku nastąpiło odbicie zakładnika przez oddział antyterrorystów z udziałem psa policyjnego. Następnie do działań wkroczyli strażacy, którzy wyprowadzili z budynku – uczniów uwięzionych w gabinecie na drugim piętrze. Ćwiczenia były wspaniałą okazją do sprawdzenia procedur ewakuacji szkoły. Uczniowie i pracownicy  opuścili budynek w czasie 2 minut i 25 sekund. Ćwiczenia potwierdziły wysoki stopień wyszkolenia i bardzo dobrą współpracę  służb mundurowych: policji, straży pożarnej, służby więziennej, pogotowia ratunkowego oraz jednostek ochotniczej straży pożarnej.

Krzysztof Sołtys

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II