Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Co jest ważne? Oczywiście pszczoły! Ginięcie pszczół to poważny problem. Mniej pszczół to mniej miodu, a także mniej zapylaczy roślin. Od tych niepozornych owadów zależy istnienie blisko jednej trzeciej roślin na świecie. Klasa 3c zorganizowała happening, który pokazuje, jak ważna jest ochrona pszczół. W ramach akcji odczytano przez radiowęzeł apel o zwrócenie uwagi na potrzebę chronienia, dbania o owady. Nauczyciele i uczniowie mieli okazję skosztowania słodkiego poczęstunku pochodzącego z pasieki.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II