Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

16 czerwca mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej mieli możliwość skontrolowania stanu swojego zdrowia.
Można więc było skontrolować wzrok, skorzystać z porad reumatologa, zrobić usg tarczycy, zrobić badania densynometryczne w kierunku osteoporozy, skonsultować się z dietetykiem, wykonać badanie spirometrem, wykryć ewentualne wady postawy u dzieci czy zmierzyć poziom cukru we krwi, cholesterolu, przypomnieć sobie zasady udzielani pierwszej pomocy.

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Bardzo się cieszymy,że świadomość i zainteresowanie mieszkańców swoim stanem zdrowia rośnie. Niezależnie od uzyskanych wyników życzymy wszystkim bieżącej kontroli i poprawy przy kolejnej wizycie u specjalistów.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II