Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 22 listopada gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu. Wizyta Pana Krzysztofa Wójcika związana była z trwającą kampanią społeczną Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko” W ramach tej akcji wszyscy uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w prelekcji edukacyjnej na temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych.

Uczniowie obejrzeli pouczające filmy edukacyjne, oraz prezentację multimedialną. Zapoznali się z zasadami oraz przepisami dotyczącymi postępowania kierowców, rowerzystów i pieszych podczas zbliżania się do przejazdu kolejowego. Obejrzeli również filmy pokazujące skutki nierozważnego zachowania. Aktywnie uczestniczyli w pogadance, udzielając przemyślanych odpowiedzi. Hasło akcji „Szlaban na ryzyko” przypomina, że to od nas wszystkich zależy, jak wykorzystamy naszą wiedzę i umiejętności, aby bezpiecznie korzystać z przejazdów kolejowych.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do podniesienia świadomości w zakresie zagrożeń wynikających z niezachowania należytej ostrożności na przejazdach kolejowo – drogowych wśród najmłodszych użytkowników dróg. Na koniec uczniowie otrzymali atrakcyjne gadżety promujące kampanię.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II