Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 30 października 2020 roku w Hali Edukacyjno- Sportowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się Szkolny Turniej  Tenisa Stołowego, w którym udział  wzięło 13 uczniów SP Jaworzyna Śl.             Turniej wygrał  Michał Cybulski, drugie miejsce zajął Miłosz Dec a trzecie Bartłomiej Cieśla Zawody odbyły się w sportowej atmosferze fair play, a sędzią głównym zawodów był wicedyrektor Marcin Kruk.

Turniej zorganizowali:

Aneta Kiszczyszyn,  Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II