Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Koedukacyjny Szkolny Turniej Ringo Klas V-VIII i III Klas Gimnazjalnych został rozegrany w komfortowych warunkach na nowej hali przy ul. Jana Pawła II. Zgłosiło się 10 par bojowo nastawionych do rywalizacji o tytuł Mistrzowskiego Zespołu Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w Ringo w Roku Szkolnym 2018/2019.

Zawody mogliśmy rozegrać wykorzystując aż trzy boiska do siatkówki i po raz pierwszy zmienić system rozgrywek z pucharowego na grupowy. Zmiana systemu umożliwiła większą aktywność uczestników turnieju. Dziękujemy pani Adzie Jędras za przygotowanie komisji sędziowskiej składającej się z chętnych uczniów z klasy IIIa gimnazjum.
Oto wyniki rozgrywek finałowych:
 
Tytuł mistrzowski zdobyli: Piotr Cichocki i Bartosz Górski,
 
Wicemistrzostwo: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka,
 
III miejsce: Szymon Tokarczyk, Bartłomiej Pierkowski,
 
IV miejsce: Aleksandra Rybka, Karol Kołodka.
 
Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji.
Opiekę na zawodach sprawowali: pani Aneta Kiszczyszyn i pan Wiesław Dybeł.
Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II