Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dwudziestego listopada 2017r. rozegrany został Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej w roku szkolnym 2017/2018. Zgłosiły się trzy drużyny z naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Emocji było bardzo dużo.

Bezkonkurencyjne okazały się: Katarzyna Hajduk, Aleksandra Cichocka, Natalia Hajduk, Wiktoria Wardziak, Oliwia Kilańska, Julia Wojtal.    Miejsce drugie zdobyły: Marta Więcław, Martyna Dyko, Małgorzata Brońska, Hanna Pałeczka, Aleksandra Olszewska, Magdalena Dobroń.   Miejsce trzecie: Wiktoria Nizio, Aleksandra Rybka, Marika Maziarz, Kamila Kołtunowicz, Wiktoria Nalichowska.

Statuetkę Najlepszej Zawodniczki zdobyła Katarzyna Hajduk. Serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji wszystkim uczestniczkom turnieju. Nagrody ufundowano z dotacji Urzędu Miasta Jaworzyny Ślaskiej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II