Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Na sali gimnastycznej przy ul. Mickiewicza 9 w miniony poniedziałek 30.10.17 r. rozegrany został Szkolny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o tytuł Mistrzowskiej Drużyny Roku Szkolnego 2017/2018. Zgłosiły się cztery zespoły o bardzo wyrównanym i wysokim poziomie gry. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Było sporo ciekawych akcji i pięknie rzuconych bramek a wpadło ich w całym turnieju aż 86. Gratulacje dla uczniów klasy 7A, bo stworzyli piękne widowisko sportowe, całkiem dobrze spisali się również czwartoklasiści. Były remisy i mecze kończące się przewagą jednej bramki.

Oto ostateczna klasyfikacja: mistrzami w obecnym roku szkolnym zostali: Michał Charytanowicz, Dawid Matys, Bartosz Halik, Brayan Mochalski, II miejsce: Tomasz Janes, Mateusz Koźlik, Wiktor Szafryk, Tomasz Zawadzki, III miejsce: Piotr Cichocki, Kacper Siwek, Mateusz Chwałek, Dawid Głogiewicz, IV miejsce: Paweł Radziszewski, Oskar Wojtkowiak, Adrian Rogalski, Miłosz Gołąb. Statuetkę najlepszego zawodnika zawodów zdobył Michał Charytanowicz.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II