W hali widowiskowo – sportowej przy ul. Świdnickiej dnia 11.12.20 r. rozegrany został Szkolny Turniej Badmintona o tytuł Mistrza SP w Jaworzynie Śląskiej w roku szkolnym 2020/2021. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: klasy IV –VI i VII – VIII. Udział w turnieju wzięło 21 uczniów, 9 uczniów klas IV – VI oraz 12 uczniów z klas starszych. Po trzygodzinnej badmintonowej batalii wyłonieni zostali Mistrzowie w tej dyscyplinie sportu:

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce i tytuł mistrzowski zdobyła – Natalia Hajduk

II miejsce – Bartosz Karpiński

III miejsce – Kamil Rajter

Kategoria klas IV-VI

I miejsce i tytuł mistrzowski zdobył – Damian Richtszajd

II miejsce – Damian Rzepecki

III miejsce –Wojtek Herbut

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i aktywnie spędzonego czasu.

Nagrody ufundowane zostały z dotacji Urzędu Miasta w Jaworzynie Śląskiej.

Turniej zorganizowali nauczyciele: Aneta Kiszczyszyn, Adriana Jędras-Kotów, Wiesław Dybeł