Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dnia 24.01.2019r.w naszej placówce odbył się szkolny turniej „1z 10” sprawdzający znajomość treści lektury „Kamienie na szaniec” dla uczniów klas 7, 8 i 3 gimnazjum. Do konkursu przystąpili następujący zawodnicy: Kacper Prymas, Przemysław Drąg, Wiktoria Barnak, Adrian Rogalski, Klaudia Czekaj, Dagmara Mucha, Hanna Sionkowska, Klara Wychowanek, Kacper Szczygieł, Justyna Zarzeczna. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat życia i działalności konspiracyjnej Alka, Zośki i Rudego. Do finału zakwalifikowali się:
Adrian Rogalski
Klaudia Czekaj
Justyna Zarzeczna.
Po zaciętej walce zwyciężyła KLAUDIA CZEKAJ, której serdecznie gratulujemy. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze, oceny celujące i bardzo dobre z języka polskiego oraz dodatnie uwagi.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II