Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie klas 1-3 podjęli się trudnego zadania. Należało czytać  codziennie książki, opowiadania, bajki, baśnie  przez 20-30 minut. Wyzwanie trwało 21 dni i było potwierdzane podpisem rodzica w  książeczce, zaś nauczyciele nagradzali czytających naklejkami z Gangu Słodziaków. Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie z młodszych klas, wytrwało tylko czterdziestu. Tym, którzy brali udział w akcji i zebrali komplet naklejek rozdano upominki. Część nagród zasponsorował sklep ,,Biedronka”.

Mamy nadzieję, że codzienne czytanie książek wejdzie w nawyk najmłodszym dzieciom.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II