Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!

W naszej szkole również dało się odczuć magię tego dnia. Przez cały tydzień poprzedzający Walentynki w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa, za pośrednictwem której każdy mógł przesłać swoje walentynkowe życzenia. W dniu 12 lutego  po wszystkich klasach I-III zostały  doręczone walentynki adresatom poczty. Z okazji tego święta został też zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pt. : ”Moja Walentynka”. Spośród 43 pięknych prac jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce- Malwina Mitura klas 2c

II miejsce ex aequo- Michalina Góra klasa 2ai Jaśmina Stępień klasa 2c

III miejsce- Hanna Polus klasa 3c

Wyróżnienia zdobyli: Hanna Smaruj 1b, Cyprian Chodurek 2c, Pola Dąbrowska 1b , Zofia Wawrzynkowska 3b, Kornelia Pientarska 3b, Maja Borkowska 2c, Aleksander Borkowski 1b,   Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok;)

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II