Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!

W naszej szkole również dało się odczuć magię tego dnia. Przez cały tydzień poprzedzający Walentynki w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa, za pośrednictwem której każdy mógł przesłać swoje walentynkowe życzenia. W dniu 12 lutego  po wszystkich klasach I-III zostały  doręczone walentynki adresatom poczty. Z okazji tego święta został też zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pt. : ”Moja Walentynka”. Spośród 43 pięknych prac jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce- Malwina Mitura klas 2c

II miejsce ex aequo- Michalina Góra klasa 2ai Jaśmina Stępień klasa 2c

III miejsce- Hanna Polus klasa 3c

Wyróżnienia zdobyli: Hanna Smaruj 1b, Cyprian Chodurek 2c, Pola Dąbrowska 1b , Zofia Wawrzynkowska 3b, Kornelia Pientarska 3b, Maja Borkowska 2c, Aleksander Borkowski 1b,   Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok;)