Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Jest to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Stałym niemalże elementem święta zakochanych jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych kartek. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej także pamiętali o dniu zakochanych. Z tej okazji, klasa IV c wraz z wychowawcą  oraz szkolnym pedagogiem Panią Weroniką  Ochman zorganizowali pocztę walentynkową. Kilka dni wcześniej przygotowana i pięknie ozdobiona skrzynka czekała na szkolnym korytarzu. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł wrzucać do skrzynki swoje walentynki. Następnie w dniu zakochanych 14 lutego kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcje walentynkowych listonoszek pełniły: Dominika Barnak oraz Aleksandra Jaroszewska. W główną rolę AMORA WALENTYNKOWEGO wcielił się Dawid Moździerz. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie wykonane. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele.

„ Dzień Świętego Walentego”

To dzień dobry dla każdego.

W tym dniu wszyscy to wyznają,

Że chcą kochać i kochają !!!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II