Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

8 lutego odbyły się w Świdnicy X Szachowe Mistrzostwa w Świdnicy.

Miło nam poinformować, że świetnie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły: Piotr Tomczak oraz Anna Maria Michalska: zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Startowali również młodsi uczniowie ( Mateusz Zawada, Anita Mentel, Barbara Tomczak, Karol Pasikowski) jednak bez miejsc medalowych – ci zawodnicy zebrali bardzo cenne doświadczenie turniejowe.

Gratulujemy zajętych lokat, udanych zawodów  i już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków tej królewskiej gry na Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w szachach,  które odbędą się      14 marca na nowej hali widowiskowej.

Galeria zdjęć oraz wyniki pojedynków z X Mistrzostw Świdnicy w szachach pod linkiem:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_536/

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II