8 lutego odbyły się w Świdnicy X Szachowe Mistrzostwa w Świdnicy.

Miło nam poinformować, że świetnie zaprezentowali się uczniowie z naszej szkoły: Piotr Tomczak oraz Anna Maria Michalska: zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Startowali również młodsi uczniowie ( Mateusz Zawada, Anita Mentel, Barbara Tomczak, Karol Pasikowski) jednak bez miejsc medalowych – ci zawodnicy zebrali bardzo cenne doświadczenie turniejowe.

Gratulujemy zajętych lokat, udanych zawodów  i już teraz zapraszamy wszystkich sympatyków tej królewskiej gry na Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w szachach,  które odbędą się      14 marca na nowej hali widowiskowej.

Galeria zdjęć oraz wyniki pojedynków z X Mistrzostw Świdnicy w szachach pod linkiem: