Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

SZACHY I JA
KONKURS FOTOGRAFII SZACHOWEJ

Zapraszamy do udziału w konkursie o tematyce szachowej.

Polegaon na wykonaniu i złożeniu do sekretariatu szkoły zdjęć związanych z szachami (jedna osoba może złożyć maksymalnie pięć zdjęć). Mogą to być zdjęcia wykonane w domu, podczas udziału w zawodach, z wakacji np. z szachami w plenerze itp., itd..

Zdjęcia złożone do konkursu są własnością zgłaszających i zostaną wykorzystane do zrobienia gazetki o tematyce szachowej na terenie szkoły i nie podlegają zwrotowi, rodzice (opiekunowie) zrzekają się praw autorskich.

Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony drobnym upominkiem, natomiast trzy prace ocenione najwyżej zostaną dodatkowo nagrodzone.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz klas I-VII oraz II i III Gimnazjum.

POWODZENIA!
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II