Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

18 maja w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Tego dnia obchodziliśmy rocznicę urodzin patronki szkoły Marii Konopnickiej, która  była wspaniałą  pisarką i matką. Pomimo wielu przeciwności losu nigdy się nie poddawała. Samotnie wychowywała i utrzymywała sześcioro dzieci, a przy tym rozwijała swoje pasje. Kierowała swoje  utwory przede wszystkim do najmłodszych, gdyż doskonale znała ich potrzeby. Napisała wiele utworów, które dzieci  bardzo chętnie czytają. Jak na urodziny przystało, każdy z gości przybył  z upominkiem dla naszej patronki. A były to fragmenty lubionych przez dzieci utworów Marii Konopnickiej.  Wszystkie klasy pięknie się zaprezentowały. Na koniec  wystąpili  laureaci „Wiosenaliów 2018” oraz  szkolny  zespół taneczny  „JUMP”. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Radę Rodziców.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II