Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Rocznica Uchwalenia Konstytucji to dla Polaków ważna data. Uczniowie naszej szkoły pamiętali o tym historycznym wydarzeniu. Klasy IV wzięły udział w konkursie „Kocham Cię, Polsko”, w którym drużyny poszczególnych klas wykazały się znajomością historii, kultury, geografii naszej ojczyzny. W czasie zmagań konkursowych również widownia miała okazję wykazać się swoją wiedzą. Pierwsze miejsce wywalczyła klasa IVb, drugie miejsce zajęła klasa IVc, a trzecie – IVa. Gratulujemy!

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II