Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Co można podarować komuś, kto ma swoje święto? Oczywiście tort i życzenia! Z okazji Światowego Dnia Książki uczniowie klasy 3A gimnazjum przygotowali tort, który składał się z kawałków poświęconych książkom.

Czego można życzyć Książkom w dniu ich święta? Oczywiście tego, żeby były czytane, żebyśmy nie zapominali o przyjemności i korzyściach płynących z czytania. Żeby wszyscy pamiętali o książkach na co dzień, nie tylko raz w roku. Do tego zachęcają plakaty wykonane przez uczniów z klas 3B i 3C. Prace gimnazjalistów można podziwiać w bibliotece szkolnej.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II