W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej szkole odbył się konkurs Mój ulubiony święty. Chętne dzieci z klas I-III wcieliły się w postacie świętych, prezentując historię życia wybranego mieszkańca nieba. Pomysłowość i zaangażowanie uczestników sprawiły, że jury miało trudny wybór. A oto wyniki:
Pierwsze miejsce zajęli: Basia Tomczak z kl. 3b jako św. Jadwiga Królowa oraz Staś Rybka z kl. 2c jako św. Stanisław Kostka
Drugie miejsce: Julia Galicka z 1b jako św. Barbara oraz Mateusz Kłyszejko z 2d jako św. Jan Paweł II
Trzecie miejsce: Jagoda Sawko z 2c jako św. Jadwiga Królowa oraz Maja Borkowska z 1c jako św. Mikołaj.
Nagrodę specjalną otrzymała Jaśmina Stępień za przedstawienie współczesnej świętej- Joanny Berretty Moli.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom: Malwince Miturze, Pawłowi Królowi, Hani Wojcieszek, Nikoli Kunysz, Antosi Sułek, Wiktorii Jędrzejewskiej, Patrycji Drobnieckiej oraz Marcie Romanieckiej.
Nie zapominamy o Rodzicach, którzy podjęli trud przygotowania dzieci do konkursu.