Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

21 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie szkoły mogli obejrzeć gazetkę, przeczytać hasła dotyczące tego dnia. W tym dniu zarówno dzieci jak również pracownicy szkoły nosili żółte elementy garderoby – kolor ten jest symbolem tego dnia.

W każdej z klas przeprowadzono głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia . Wybrani zostali nagrodzeni „Orderem życzliwości”. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.
Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.
Najżyczliwsi 2018 roku:
1A- Krzysztof Kędroń;
1B- Szymon Badowski;
1C -Julia Kanarska;
1D- Karol Kubryński;
2A – Amelia Suwalska;
2B – Łukasz Zawada;
2C – Dorota Godek;
3A – Kamil Mikołajek;
3B- Lena Graca;
4A- Angelika Jenczewska;
4B- Martyna Mleko;
4C – Martyna Włodarczyk;
4D – Mateusz Zawada.

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II