21 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza kolejny raz obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Uczniowie szkoły mogli obejrzeć gazetkę, przeczytać hasła dotyczące tego dnia. W tym dniu zarówno dzieci jak również pracownicy szkoły nosili żółte elementy garderoby – kolor ten jest symbolem tego dnia.

W każdej z klas przeprowadzono głosowanie na najbardziej życzliwego ucznia . Wybrani zostali nagrodzeni „Orderem życzliwości”. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.
Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.
Najżyczliwsi 2018 roku:
1A- Krzysztof Kędroń;
1B- Szymon Badowski;
1C -Julia Kanarska;
1D- Karol Kubryński;
2A – Amelia Suwalska;
2B – Łukasz Zawada;
2C – Dorota Godek;
3A – Kamil Mikołajek;
3B- Lena Graca;
4A- Angelika Jenczewska;
4B- Martyna Mleko;
4C – Martyna Włodarczyk;
4D – Mateusz Zawada.