Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Dzień Ziemi, najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych. Uczniowie klasy 4a postanowili celebrować to święto wspólnie ze swoimi przyjaciółmi z Przedszkola „Chatka Puchatka”. 

Wyszliśmy do Przyrody i poszukaliśmy jej najdrobniejszych nawet przejawów. Daliśmy sobie możliwość faktycznego bycia z Przyrodą a nie tylko w jej otoczeniu. Usiedliśmy na trawie, poobserwowaliśmy mrówki, zbadaliśmy fakturę liści i innych skarbów natury. Zwróciliśmy uwagę na drzewa, które co dzień mijamy, sprawdziliśmy co rośnie na skwerku oprócz trawy, wytropiliśmy Przyrodę w nietypowych miejscach.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II