Nabór – klasy VIII
Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W czwartek 15 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Rzucania Palenia. W tym dniu na korytarzach szkolnych pojawiły się informacje uświadamiające szkodliwość palenia i jego koszty. Dla klas 6 zorganizowano konkurs wiedzy propagujący postawę antynikotynową. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swojej wiedzy w czterech etapach (quizie, pytaniach otwartych, tworzeniu haseł i asertywności). Zwycięzcą została klasa 6c. W działania szkoły włączył się również Sanepid, przeprowadził lekcję profilaktyczną dla klas 7 na temat palenia papierosów i konsekwencji zdrowotnych. Odbyło się również badanie smokolajzerem. Wierzymy, że obchody Dnia Rzucania Palenia zachęcą uczniów do refleksji i będą promować modę na niepalenie. Trzymamy kciuki.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II