Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Akcja Dzieci dzieciom prowadzona jest już trzeci raz w Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej. Dzieci i gimnazjalna młodzież, pedagodzy, nauczyciele, rodzice oraz pracownicy szkoły angażują się całym sercem w ten piękny charytatywny cel.

Kredki, pisaki, farby, bloki, zabawki, kolorowanki, puzzle, klocki, gry planszowe, maskotki mogą uszczęśliwić dzieci przebywające w szpitalach, które dla wielu z nich stały sie drugim domem.  Chcemy, aby sale zabaw na oddziałach, gdzie dzieci mogą spędzać swój wolny czas, były kolorowe i dawały radość. Potrzeby są ogromne, ponieważ szpitala nie stać na zakup zabawek, książek czy materiałów piśmienniczych.

Podczas poprzednich akcji zaobserwowaliśmy, że dzieci cieszą się z każdego, nawet drobnego prezentu, bo na co dzień nie mają ich zbyt wiele. W tym roku jak zwykle liczymy na hojność i ogromne serca dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej oraz ich rodziców. Wierzymy, że los małych pacjentów nie będzie nam obojętny. Dary należy dostarczać do Szkoły Podstawowej  przy ulicy Mickiewicza i Jana Pawła II do wychowawców klas. Zbiórkę wspomagają lokalni sponsorzy, Burmistrz Jaworzyny Śląskiej i inni.  Zbiórka rozpocznie się od 13 listopada i potrwa do początku grudnia. Prosimy o włączanie sie do wspólnego dzieła pomocy potrzebującym.

Lidia Schewiola

 

 

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II