Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „KL GROSS-ROSEN (1940-1945) OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”. Konkurs odbywał się w kategorii literackiej, multimedialnej, plastycznej i wiedzy. Spośród wielu prac komisja szkolna wybrała prace, które zostały wysłane do finału. Kategoria plastyczna:
Prymas Kacper kl. VIa.
Pawlaczyk Karolina kl. Va.
Dobroń Magdalena kl. VIa.
Kategoria multimedialna
Mucha Dagmara kl. VIIb.
Jakub Kozieł kl. VIIa.
Konkurs wiedzy:
Roksana Kosek Kl. IIc gimnazjum.

Kacper Prymas został nagrodzony trzecim miejscem za rysunek zatytułowany: „Praca czyni wolnym”. Roksana Kosek zajęła trzecie miejsce w konkursie wiedzy, który był na wysokim poziomie. Gratulujemy laureatom.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II