Nabór – klasy VIII

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na prezentację multimedialną „Olimpijczyk 100 – lecia” . Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawianie sylwetki jednego wybranego, wybitnego polskiego olimpijczyka w prezentacji multimedialnej. Sześciu naszych uczniów przygotował prace konkursowe: Damian Krajdocha kl. 7a, Mateusz Koźlik kl. 8a, Kacper Prymas kl. 7a, Jakub Kozieł kl. 8a, Oskar Wojtkowiak kl. 8a, Roksana Kosek kl. 3 gimnazjum. Prezentacja Jakuba Kozieł zajęła drugie miejsce. Gratulujemy sukcesu.