Dnia 09 listopada 2019r. w Ząbkowicach Śląskich uczennice naszej szkoły wzięły udział w kolejnym turnieju piłki siatkowej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk. Czwórki siatkarskie wywalczyły jakże cenne II miejsce na tych zawodach. Reprezentowały nas: Kamila Kołtunowicz, Hanna Pałeczka, Hanna Sułek, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz wspierająca mentalnie i duchowo swoje koleżanki Kalina Pawlaczyk. Cieszymy się z sukcesu siatkarek, jest to najlepsze do tej pory zdobyte przez dziewczyny miejsce. W zawodach wzięły również udział młodsze siatkarki: Wiktoria Wardziak, Małgorzata Musielewicz, Maja Bartczak, Milena Elżbieciak, Zofia Sułek oraz Zuzanna Waligóra. Dziewczyny miały okazję na sportowo, aktywnie spędzić czas, doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie. Opiekę na zawodach sprawowała pani Aneta Kiszczyszyn.

Dziękujemy za wsparcie w ciężkich i żmudnych treningach Panu Wiesławowi Dybłowi.