Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Coroczne obchody Dnia św. Patryka w naszej szkole są doskonałą okazją do pogłębienie wiedzy nie tylko z zakresu języka, ale również historii oraz kultury Irlandii.

To radosne święto jest obchodzone od wielu lat nie tylko na Zielonej Wyspie, ale na całym świecie.

Tego dnia uczniowie zapoznali się z legendą o św. Patryku, który nawrócił Irlandię na chrześcijaństwo i opowiadał o Trójcy Świętej na przykładzie trójlistnej koniczynki. Z innych źródeł możemy dowiedzieć się, że wypędził z niej zajadłe węże. Tańczyliśmy również do irlandzkiej muzyki. Każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie jako Leprechuan – irlandzki skrzat, który według legendy strzeże garnka ze złotem, które znajduje się na końcu tęczy. Trzecioklasiści wzięli udział w wewnątrzklasowym turnieju wiedzy na temat Dnia św. Patryka.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tego dnia.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II