Hasło – NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY !

W ramach rocznego konkursu Klasa Ekomaniaków – ogłaszamy konkurs na wrzesień:

-konkurs indywidualny z przeliczeniem punktów na klasę na największą ilość przyniesionych: zużytych baterii, puszek, zakrętek, starych telefonów ( suma przeliczona na punkty-ilość punktów proporcjonalna do sumy zebranych surowców )

Termin zbiórki od 16  do 20   września 2019

Waga surowców – pan Piotr – ul. Jana Pawła II

Pan Jan –  ul. Mickiewicza

-konkurs klasowy –zielony strój –punkty do klasy Ekomaniaka –punkty przeliczane z uwzględnieniem procentowym udziału klasy

Organizator –Jolanta Sołtys  – ulica Jana Pawła II ( przynosimy karteczki z wagą)

Katarzyna Lis- ulica Mickiewicza (przynosimy karteczki z wagą)

Ogłoszenie wyników, punkty w tabeli na stronie WWW