Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

Sobotnia akcja wolontariuszy „Sprzątamy i pamiętamy o bliskich”. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Marcina Kruka, Ady Jędras, Wiesława Dybła i Marka Kozieła wzięli udział w akcji porządkowania nagrobków i terenu cmentarza w Jaworzynie Śląskiej.

Wymiar tej akcji ma dla wszystkich duże znaczenie. Rozbudza sentymenty, porusza wspomnienia o bliskich i znajomych, którzy odeszli. Dziękujemy mieszkańcom Jaworzyny za słowa wdzięczności, rozmowy i wspomnienia o zmarłych. Dziękujemy również, ze zawsze 1 listopada chętnie wspieracie nasza akcje „Mogile pradziada ocal od zapomnienia”, która pozwala nam na porządkowanie opuszczonych mogil na terenach Kresów Wschodnich.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II