W dniu 04.11.2017 w Hali „Słonecznej” w  Ząbkowicach Śląskich  odbył się czwarty w sezonie 2017 – 2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany prze Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale ZTS Ząbkowice Śląskie. W zawodach wzięło udział 117 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska .Turniej rozpoczął się o godzinie 10:30 a zakończył się przed godziną 16:00.  Szkołę z Jaworzyny Śląskiej reprezentowało 19 zawodniczek.

Do turnieju zgłoszonych zostało 16 zespołów w kategorii „2”, 5 z Jaworzyny, 9 w „3” , 1 z naszej szkoły oraz 10 w „4”, również 1 z naszej placówki.  Nasz sukces to wysokie IV miejsce Hanny Sułek i Anny Marii Michalskiej oraz VI miejsce Kamili Kołtunowicz i Wiktorii Nalichowskiej.

Na turnieju obecny był burmistrz miasta Ząbkowice Śląskie Pan Marcin Orzeszek oraz prezes ZTS Ząbkowice Śląskie. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowana została również zdrowa przekąska a dzięki uprzejmości Pani Prezes ZTS Ząbkowice Śląskie także ciepły posiłek.

Miejsce turnieju Hala „Słoneczna” ,  57 – 200 Ząbkowice Śląskie , ul. Powstańców Warszawy 7i
Data turnieju 04.11.2017
Czas trwania turnieju Godzina rozpoczęcia turnieju Godzina zakończenia turnieju Czas trwania turnieju
10:30 15:00 4godz. 30min