Kącik Bibliotekarza

Rozkład jazdy

Rok szkolny 2020/21

>>więcej<<

Regulamin dowożenia

SOWA

Efektywna edukacja!
- czyli  wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych uczniów/uczennic z  trzech szkół podstawowych  Gminie Jaworzyna Śląska

 

więcej informacji

Programy i projekty
Archiwum stron

 

W dniu 25.11.2017 w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ulicy Szkolnej 6 w Malczycach odbył się piąty w sezonie 2017/2018 Turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej 2017. Został on zorganizowany przez Fundację Kraina Siatkówki oraz przy udziale gminy Malczyce. W zawodach wzięło udział 185 zawodniczek klas IV – VI z terenu Dolnego Śląska.  Turniej rozpoczął się o godzinie 10:15 a zakończył się o godzinie 16:00. Szkołę Podstawową w Jaworzynie Śląskiej reprezentowało tym razem 19 zawodniczek.

Zgłosiliśmy 3 zespoły w kategorii „2”, 2 w „3” i 1 w „4”. Najlepsze miejsce jakie udało nam się zająć na tych zawodach to VI miejsce na 23 zespoły „dwójki siatkarskiej” w składzie: Hanna Pałeczka, Hanna Sułek i Anna Maria Michalska.

Na turnieju obecny był wójt gminy Malczyce Pan Piotr Frankowski, który otworzył i zamknął turniej. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji, przygotowana została również zdrowa przekąska.

Dziennik

Ważne!!! Prosimy logować się do dziennika przez przeglądarkę (np. Chrome, Firefox) ponieważ wtedy jest pełny dostęp do wszystkich wymaganych funkcji dziennika.

Jak uzyskać dane do logowania swojego dziecka

Logopeda

Logopeda – Aneta Besser przyjmuje w poniedziałki od 13.00-16.00, we wtorki od 12.00-18.00 w gabinecie koło sali gimnastycznej (wejście od ul.Ogrodowej).

Z logoterapii mogą korzystać dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska mające problemy związane z mową. Rejestrować się można pod numerem telefonu 603 650 722. (nie jest wymagane skierowanie od lekarza).

 Besser Aneta


ul. Mickiewicza

 

 

ul. Jana Pawła II